Koolitused organisatsioonidele

Kaasaegse ettevõttena on oluline investeerida oma töötajate heaolusse. 

Töökoht on keskkond, kus veedame suurema osa oma (töö)päevast. Tänapäeval ei ole enam haruldus, et töökeskkond saab olla nii füüsiline keskkond või hoopiski virtuaalne.

Pole harv juhus kui ootamatult kolleeg mõttelõnga ära katkestab või veelgi hullem, meid hoopiski ärritab. Mis juhtub aga siis kui kolleeg ajab seieri punasesse ning tööpäev on emotsionaalselt rikutud? Üks asi on kindel – ärritunud ja stressis töötaja ei panusta oma töösse rõõmuga ning ka tema produktiivsus on väiksem.

Kas sinu töötajatel ja sul endal on olemas tööriistakast, millest võtta vajalik praktiline tööriist, et tagasi saada oma meelerahu? Teadvelolek, emotsionaalne intelligentsus ja vastupidavus on “kohustuslikud tööriistad” tänapäeva töötajatele, aga paljud on liiga stressis, mõistmaks, millest alustada. Teadvelolek aitab olla ausam nii iseenda kui töötajate vastu, teha raskeid otsuseid empaatiliselt ning olla enesekindlalt eeskujuks oma töötajatele.

Koolitusvalikud

G

Tööõnn ja teadvelolek

Peale koolitust oskad kasutada lihtsamaid teadveloleku-praktikaid enesejuhtimiseks, oma emotsioonide reguleerimiseks ning stressi vähendamiseks.

Ajaline kestvus: 2 või 4 akadeemilist tundi

G

Praktilised vahendid enesejuhtimiseks teadveloleku abil

Koolituse eesmärk on pakkuda praktilisi vahendeid enesejuhtimiseks teadveloleku abil, aidates paremini mõista ja hallata oma harjumuslikke käitumis- ning mõttemustreid erinevates olukordades.

Ajaline kestvus: 8 – 16 akad tundi

G

8-nädalane stressi vähendamise koolitus - MBSR

8-nädalane MBSR-stiilis stressi vähendamise koolitus, mis keskendub teadvelolekule töökohal, parandades otsustusvõimet, vähendades stressi ning edendades tõhusamat suhtlemist ja koostööd.

G

Mindfulness-loeng ja meelerahuminutid

Mindfulness-loeng ja meelerahuminutid loovad teadlikke pause igapäeva, soodustades paremat suhtlemist ning tuues kaasa kasud nagu suurem empaatia, säilenõtkus, parem keskendumine, rahulolu tööga, tõhus stressijuhtimine ja positiivne mõju organisatsioonikultuurile.

Ajaline kestvus: 2 akad h loeng/töötuba ning 10-20 minutit edaspidiseid  praktikaid

Tagasiside

Kursused on jätnud püsiva mulje, kogudes vaimustust osalejatelt ning samal ajal aidates kaasa nii tööandjatele kui ka töötajatele, mõjutades ka nende peredele ja lähedastele.

Suur tänu Piret, et Sa oled enda õlule võtnud nii vastutusrikka ülesande: tuua meelerahu ja tööõnne meie südametesse. Peale 400 kolleegi laieneb heaolutunne ka nende peredele, seega mitmekordistub õnnetunde saajate arv

Marika Post
Riigi Tugiteenuste Keskus, projektikoordinaator

 Kõige väärtuslikum oli see, et koolitustest said midagi nii osalejad, kellel polnud teemaga mingit varasemat kokkupuudet kui inimesed, kellel mingi aimdus juba olemas. Eelarvamustega kuulajate puhul oli väga abiks teaduspõhise materjali kaasamine. Soovitan võtta selle tunni või paar, et kuulata, arutleda ja mõelda vastutusele, mida enda ja oma heaolu eest võtad.

Elina Makk
Coolbet, Töötajakogemuse ja arenguspetsialist

Suur tänu eilse koolituse eest! Vaatamata sellele, et päev läks pikaks ja aeg surus takka, oli õpetajate tagasiside positiivne. Olen ise kogemuse võrra rikkam, et sellist laadi kohtumisteks tuleb võtta rohkema aega ja seinakell tuleb seinalt võtta!

Ilmar Kald
Tapa muusika- ja huvikool, Direktor 

Võta ühendust!

Võta ühendust ning leiame sinu asutuse jaoks parima lahenduse!

 

 

Võta minuga ühendust meilitsi (info@meeleteadlik.ee) või telefoni teel / WhatsAppis numbril +372 5341 0009