Suur seiklus (ehk Andres Lääne) ja Meeleteadlik (ehk Piret Maiberg-Nõu) panevad ajutiselt leivad ühte kappi ning viivad läbi ühe mõnusalt talvise rännaku rabas “Kohtumine iseendaga”. 

See on imeline võimalus astuda välja oma argipäeva rutiinist ning tulla korraks oma elusse päriselt kohale. Talv on ju teatavasti parim aeg, et iseendasse vaadata ning leida üles need väikesed peidetud nüansid, millele igapäevaelu siginas-saginas ehk pilku pöörata ei jõua. Meie loodus on selleks imeline paik ning põhjatu rahu allikas,  küll aga on osad meist sellest keskkonnast ehk veidi eemale jäänud. 

Ootame sind 15. jaanuari hommikul  mõnusalt  praktilisele rännakule, et leida tee nii iseendas kui metsarajal. 

Piret jagab teadmisi ja tarkuseid, kuidas maha tulla igapäeva autopiloodilt, olla oma elus päriselt kohal ning viib läbi meditatsioonid. Andres aga jagab oma sügavast varasalvest praktilisi oskuseid ja juhiseid, kuidas metsas (ja elus) ellu jääda ning keerukate olukordadega toime tulla. Ühtlasi juhendab kokkamist metsas ning Piret jagab sinna juurde soovitusi kuidas teadlikult süüa ja miks see meie elus olulisel kohal peaks olema. 

 Aeg:  15.01, kell 9.00 – 14.00 (kestvus orienteeruvalt 4-5 tundi)

Pilet 80 eurot: https://fienta.com/et/kogemuslik-rannak-rabas-kohtumine-iseendaga

Asukoht: Kadja järve matkarada – täpne asukoht kohtumispaigaks saadetakse meilile

Osalejate arv kuni 15

Piret Maiberg-Nõu on andragoog, meelerahupraktik ning mindfulness-koolitaja. Vt lisaks: www.meeleteadlik.ee

Andres Lääne on ellujäämisinstruktor ja matkajuht. Teadmised ja oskused loodusest ja selles hakkamasaamisest on tema ala 🙂

Võta kaasa seljakott, taskunuga, toidunõud (kauss, tops ja lusikas), veepudel, üks 1,5 liitrine veepudel joogiveega, riided vastavalt ilmastikule.