Individuaalne nõustamine

 

 

Meie kõigi eludes tekib perioode, kus me võime tunda end kinnijäänuna või vales kohas olevat. Me võime soovida teha omas elus korrektuure ning leida seda teed, mis meie elus praegusel hetkel on õige.

Meie kõigi eludes tekib perioode, kus me võime tunda end kinnijäänuna või vales kohas olevat. Me võime soovida teha omas elus korrektuure ning leida seda teed, mis meie elus praegusel hetkel on õige. Võime tunda vajadust kasvada seesmiselt suuremaks ja tulla paremini toime oma igapäevaeluga. Selle põhjuseks võib olla ülemäärane väsimus, rahulolematus oma töö või erialaga, tunne, et oled üleüldse täiesti vales kohas. Võimalik, et oleme eelnevalt läbi elanud raskeid sündmusi, tundnud hirmu või kaost ja tahame edaspidi olla tugevamad ning paremini maandatud ja kaastundlikumad nii iseenda kui teiste vastu. 

Läbi individuaalse nõustamise saan Sind juhendada Sinu enese teel. Minu kui koolitaja ülesanne on välja selgitada, mida Sa oma elult soovid ning aidata Sul seda saavutada läbi tähelepaneliku kuulamise ja erinevate praktikate. Aitan Sul tulla autopiloodilt maha ja ennast päriselt kuulata. Individuaalne nõustamine on täielikult konfidentsiaalne. Sinu enda valida on, kas soovid minuga teha koostööd pikaajaliselt või lühema perioodi vältel. Saadaval on ka ühekordsed sessioonid, kus saan sulle anda olenevalt sinu probleemist mõne tööriista, millega oma murele lahenduskäiku hakata looma. 

Võta ühendust