Individuaalne nõustamine

 

 

Individuaalse nõustamise abil saan sind toetada sinu teekonnal. Saan sind aidata eesmärkide seadmisel või pakkuda sulle tuge kui oled keerukas olukorras.

Individuaalse nõustamise abil saan sind su teel toetada, olenemata sellest, kas vajad abi keerulise olukorra lahendamisel või soovid tuge sihtide seadmisel oma elus. Olen õppinud ka kogemusnõustajaks, et veelgi paremini toetada inimesi, kes seda vajavad. 

Elus tuleb ette olukordi, kus märkad, et see, mis sind senini on rahuldanud, on nüüdseks muutunud igavaks ning tunned, et tahaks muuta oma elu suunda. Võid tunda vajadust kasvada seesmiselt suuremaks ja tulla paremini toime oma igapäevaeluga.

Selle põhjuseks võib olla ülemäärane väsimus, rahulolematus oma töö või erialaga või tunne, et oled üleüldse täiesti vales kohas. Võimalik, et oled eelnevalt läbi elanud raskeid sündmusi, tundnud hirmu või kaost ja tahad edaspidi olla tugeva ning paremini maandatud ja kaastundlikum nii iseenda kui teiste vastu. 

Kogemuse baasilt saan sind nõustada järgmistel teemadel: 

– läbipõlemine

– aktiivsus- ja tähelepanuhäire

–  lähisuhtevägivald

– ärevushäired (sh terviseärevus)

– depressioon

– sõltuvushäirega lähedase toetamine

– üksikvanemlus

 Individuaalne nõustamine on täielikult konfidentsiaalne. Sinu enda valida on, kas soovid minuga teha koostööd pikaajaliselt või lühema perioodi vältel. Saadaval on ka ühekordsed sessioonid, kus saan sulle anda olenevalt sinu probleemist mõne tööriista, millega oma murele lahenduskäiku hakata looma. 

Võta ühendust